بنیاد دکتر فرهود با هدف رفع دغدغه های اجتماعی علاوه بر فعالیت های علمی ایجاد شده است. فعالیت های اصلی این بنیاد به شرح زیر می باشد:

همایش و کارگاه

برگزاری همایش های تخصصی و کارگاه های کوتاه مدت  و بلند مدت در راستای ارتقای علمی علاقمندان و همچنین  سخنرانی های مختلف در جهت بهبود فرآیند سازمانی و  توسعه و حمایت از دانش نوین.برپایی غرفه و شرکت در نمایشگاه های معتبر داخلی و خارجی.

آینده پژوهی

امروزه تغییرات بسیار سریع ایجاد می شوند. نفوذ فناوری به زندگی بشر سبب وابستگی بشر به فناوری های نوین شده است.بنابراین آینده امری است که مردم می‌توانند آن را با اقدامات هدفمند خود طراحی کرده و شکل دهند.

مسئولیت اجتماعی

انسان عضوی از جامعه، شغل، تمدن یا مذهب است. او فقط یک فرد نیست.ما نمی‌توانیم فقط برای خودمان زندگی کنیم. هزاران رشته ما را با انسان‌های دیگر مرتبط می‌کند.هرکدام از ما فردی برای خود و فردی برای جامعه هستیم، همه ما باید خودمان و دیگران را درک کنیم و از دیگران و از خودمان مراقبت کنیم.

اعتبار سنجی علمی

اعتبار سنجی علمی مقالات،پروپزال،سمینارها، در این مرکز توسط پروفسور فرهود و تیم تخصصی ایشان انجام می شود و مهر تایید بر آن ثبت میگردد.

این بنیاد  از سال 1354 فعالیت خود را آغاز کرده است و درسال 1395 به ثبت رسمی رسیده است. هدف اصلی این بنیاد ، ارتقا سطح فعالیت های پژوهشی و فرهنگی می باشد. استفاده از تجربیات دانش ‌آموختگان و علاقه‌مندان به علوم پژوهشی برای افزایش سطح معلومات جامعه، ارتقاء سطح دانش و بینش عمومی، تلاش برای سازماندهی دانش‌آموختگان و دست‌پروردگان دکتر داریوش فرهود در مراکز آموزشی وابسته از جمله اهداف این بنیاد می باشد.

اطلاعات تماس

  تهران، میدان ولی عصر، ضلع جنوبی بلوار کشاورز، شماره 22

  02188908447

  farhud@sina.tums.ac.ir

  09999921317

  شنبه تا چهارشنبه

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه بنیاد دکتر فرهود، از آخرین خبر ها مطلع شوید.

Please enable the javascript to submit this form